Členství

Členství v jezdeckém oddílu zahrnuje kromě ježdění na koni také teoretickou výuku, kde se děti dozví důležité informace související nejen s ježděním na koni, ale také o celkové péči o koně.

 

1) Naučí se, jak správně o koně pečovat, pohybovat se kolem koně, jak správně koně správně vést.

2) Naučí se, jak koně správně vyčistit, sedlat, uzdit a z čeho se tyto jednotlivé pomůcky skládají. Dále také správné provedení jízdárenských cviků, povelů a mnoho dalšího.

3) Jejich snaha a šikovnost bude pravidelně odměňovaná účastí na závodech a snad i umístěním.

 

Členský poplatek je 1 500 Kč měsíčně.

 

Pro členy oddílu jsou otevřené všechny soboty v měsíci. Mohou si tak vybrat nejvhodnější sobotní termín, který jim a rodičům nejvíce vyhovuje.

 

Bankovní spojení pro převod členského poplatku je: 213057836/0600 (GE Money bank). Při platbě uveďte jméno/příjmení + datum narození dítěte.

 

 


Přihláška do jezdeckého oddílu Trojan


Diskusní téma: Členství

Datum: 28.04.2015

Vložil: Viktorie

Titulek: Volná místa

Dobrý den, jsou ještě volná místa do jezdeckého oddílu na květen? Nebo je možné zapsat se už jen na lekce které se konají od září? Taky jsem se chtěla zeptat jestli je do ceny zahrnut oběd, a jestli vůbec nějaký oběd děti dostávají...

—————

Datum: 13.08.2020

Vložil: Karolína Štěpánková

Titulek: Re: Volná místa

Zdravým má dcera letos byla u vás 4 X na tréninku,zvládá krok klus cval .bydlíme na Praze 4 za Jednotou 1002 Šeberov .Děkuji Olina Štěpánková

—————